NANOSTONE PAVING – Impregnacja kostek brukowych

Innowacyjny produkt do ochrony kostek brukowych. Nie zmienia naturalnego koloru i wyglądu. Zastosowana receptura pozwala na wieloletnią ochronę kostek brukowych przed zabrudzeniami, wodą i plamami. Dodatkowo dzięki nanocząsteczkom uzyskujemy powierzchnię NANOSTONE STAY-CLEAN czyli łatwą w czyszczeniu.

NANOSTONE PAVING WET – Impregnat do bruku i kostki brukowej mokry efekt

Chcesz zadbać o powierzchnie wykonane z kostki brukowej? Odpowiednia dbałość o kostkę brukową sprawia, że powierzchnia zyskuje na żywotności i dłużej cieszy oczy. Korzystanie z preparatu <strong>Nanostone Paving Wet</strong> to nie tylko ochrona przed brudem i wykwitami. To również łatwość czyszczenia oraz świetny efekt wizualny. Decydując się na ten <strong>impregnat do bruku mokry efekt</strong>ochronę i porawienie efektu wizualnego kostki uzyskasz bardzo szybko.

NANOSTONE PAVING CLEANER – Czyszczenie bruku, betonu i kostki brukowej preparat

Nanostone Paving Cleaner</strong> to łatwy w użyciu, bezpieczny i skuteczny preparat do czyszczenia betonu oraz bruku. Dzięki niemu powierzchnie w ogrodzie lub na działce odzyskają blask i to w wyjątkowo krótkim czasie. Koncentrat marki Nanostone sprawi, iż kostka lub beton będą wyglądały zdecydowanie lepiej. Jest w stanie pozbyć się nawet najgorszych plam i przebarwień, z którymi nie poradziły sobie inne środki.

NANOSTONE CONCRETE – Impregnaty hydrofobowe do betonu i prefabrykaty

Odpowiednia ochrona betonu zwiększa jego odporność na wiele czynników. Skuteczna impregnacja prefabrykatów oraz betonu doskonale chroni je nie tylko przed opadami, ale także mrozem czy słońcem, które również mogą doprowadzać do niszczenia. Dzięki skutecznej impregnacji można między innymi zabezpieczyć powierzchnię przed wchłanianiem wody, powstawaniem plam, wysoleniami i porostem przez mchy, a także niekorzystnym wpływem warunków atmosferycznych. Proponujemy naszym klientom nowoczesny preparat, który zastosowany na beton lub prefabrykat, nie blokuje porów tych materiałów. Mają więc one nadal zapewniony odpowiedni dopływ powietrza.

NANOSTONE CONCRETE-OFF CLEANER – Do usuwania betonów

Specjalistyczny preparat do skutecznego usuwania betonu, bez ryzyka uszkodzenia materiału. Produkt można stosować do usuwania betonów i zapraw z podłoży, murów i ścian oraz z narzędzi budowlanych, betoniarek czy mieszalników. Produkt przeznaczony również do czyszczenia betoniarek towarowych oraz linii produkcyjnych. W szybki sposób usuwa zabrudzenia.

NANOSTONE ARCHITECTURAL CONCRETE – Impregnat do betonu architektonicznego

Beton architektoniczny i dekoracyjny potrzebuje odpowiedniej ochrony, aby zachować swoje właściwości. Ponieważ są to materiały, które nasiąkają wodą, muszą zostać zabezpieczone przed wnikaniem wilgoci do wewnątrz. Impregnat do betonu architektonicznego, który oferujemy, świetnie sprawdza się do tego celu. Chroni strukturę materiały nie tylko przed wodą ale również plamami, nie zmieniając jego wyglądu i nie blokując dopływu powietrza. Dzięki temu zachowuje on swoje cechy, a jednocześnie jest odporny na działanie wody oraz mrozu.