NANOSTONE CERAMICS – Impregnat do klinkieru, cegły klinkierowej i dachów ceramicznych

Jeśli nie zastosuje się wysokiej jakości impregnacji, ceramika i klinkiery szybciej niszczeją oraz tracą swój atrakcyjny wygląd. Ponadto czyszczenie dachów ceramicznych i klinkierów, które nie są w żaden sposób zabezpieczone przed plamami czy nalotami, jest bardzo czasochłonne. Najlepiej więc zastosować środek, który doskonale nadaje się do ochrony klinkierów i dachów, jak i innego rodzaju podłoża ceramicznego. Serdecznie polecamy naszym klientom prezentowany impregnat do klinkierów i dachów ceramicznych. Stanowi on preparat łatwy w użyciu i dający długotrwałe efekty ochronne przed plami, wodą i innymi zanieczyszczeniami.

NANOSTONE CERAMICS HANDFORM – Impregnat do cegły ręcznie formowanej i cegieł

Produkt Nanostone Ceramics Handform to niezwykle skuteczny impregnat do cegieł, klinkierów chłonnych i wszelkiej ceramiki ręcznie formowanej. Nadaje on podłożu oraz powierzchni ścian i murów niewidzialną dla ludzkiego oka powłokę hydrofobową odpychającą brud i plamy. Sprawia również, że stają się odporne na wsiąkanie wody i innych cieczy. Dzięki temu preparatowi można zachować wybraną powierzchnię w czystości, nie poświęcając wiele czasu na jej bieżącą pielęgnację.

NANOSTONE CERAMICS CLEANER – Czyszczenie ceramiki, płytek, klinkierów i dachów

Skuteczne czyszczenie wyrobów ceramicznych bywa trudne i czasochłonne. Jeśli jednak używa się do tego specjalistycznego preparatu, to efekty pojawią się wyjątkowo szybko. Dobry preparat do ceramiki łatwo poradzi sobie z nalotem czy zabrudzeniami. Tego typu zanieczyszczenia skutecznie czyści koncentrat Nanostone Ceramics Cleaner. Produkt przeznaczony jest do usuwania plam, brudu i nalotów z płytek, okładzin czy imitacji ceramicznych, cegieł, klinkierów bądź gresów.

NANOSTONE GRESS – Impregnat do płytek gresowych i ceramicznych

Zamiast walczyć z trudnym do usunięcia brudem, znajdującym się na płytkach, lepiej od razu zastosować specjalny preparat ochronny. Pośród produktów dostępnych w naszej ofercie znajdziesz impregnat do gresu, za pomocą którego pozbędziesz się problemu plam i zabrudzeń. Wystarczy nałożyć go na wybraną powierzchnię raz na dwa lata, aby nie musieć już walczyć z substancjami wnikającymi w płytki i trudnymi do usunięcia plamami. Skuteczna ochrona płytek gresowych, jak i innych ich rodzajów, sprawia, że wystarczy przetrzeć daną powierzchnię, aby zniknęły wszelkie zabrudzenia. Sprzątanie w kuchni czy salonie staje się więc naprawdę proste i nie wymaga poświęcania dużej ilości czasu.