Decydując się na powłokę malarską warto zastanowić się nie tylko nad kolorem (według wzornika AP), ale też nad wykończeniem (mat, półmat, satyna) oraz przeznaczeniem zastosowanej farby – i nie tylko tak zwanej klasy ścieralności, która jest wysoka w każdej farbie.

MURILLO – farba uniwersalna o wysokiej paro przepuszczalności ( nie kumuluje wilgoci przez co utrudnia rozwój pleśni i grzybów odporna na czynniki atmosferyczne ) może być stosowana na zewnątrz

MURILLO TERM – farba dyspersyjna z wypełniaczami mikrosferycznymi dającymi ochronę termiczną i dźwiękoszczelną o wskaźniku 0,055 W/mk i wysokiej paro przepuszczalności.

ECO13 – farba akrylowa matowa o podwyższonym wskaźniku na wyświecanie zawierająca wypełniacze ceramiczne

ECO12 – farba akrylowa satynowa o podwyższonym wskaźniku na wyświecanie zawierająca wypełniacze ceramiczne.

MURIMAL 200 – farba głęboko matowa o wysokim punkcie bieli stworzona dla lubiących tak zwany korzystny zakup.

ECORSON NANO – „dbając o zdrowie” farba matowa o zdolności pochłaniania wolnego formaldehydu z innych elementów wystroju wnętrza jak meble, panele itp. Zawiera nano-srebro działające jako substancja bakterio- i grzybobójcza

ECOQUA – farba półmatowa o podwyższonej odporności na zmywanie z wypełniaczami sferycznymi.

TIFMAL – farba z gruntem skracająca czas cyklu malowania doskonała dla projektów developerskich, często stosowana również do odcinania intensywnych kolorów.

EKORSIL NEW – matowa farba o wysokim punkcie bieli maskująca drobne niedoskonałości podłoża optycznie wyrównując powierzchnie

FORTUNA – farba o jedwabiście matowej wyprawie pozwala na uzyskanie optymalnego rezultatu na powierzchniach, niwelując odbicia światła i ślady wałka (doskonała na powierzchnie w słonecznych pomieszczeniach), umożliwia poprawki w trakcie procesu malowania.

SETKA – farba matowa o dobrych parametrach i bardzo przystępnej cenie.

TERRA – farba półmatowa z zawartością wypełniaczy mikrosferycznych do wypełniania drobnych nierówności, dzięki tworzonej powłoce o delikatnej strukturze niweluje drobne defekty podłoża.