NANOSTONE GYPSUM – Impregnat do gipsu i wyrobów gipsowych

Korzystając z preparatów ochronnych, można skutecznie zapobiec niszczeniu różnego rodzaju wyrobów gipsowych. Wybierając produkt NANOSTONE GYPSUM zabezpieczysz powierzchnię przed wnikaniem wilgoci, powstawaniem plam i erozją. Na początku warto zastosować środek do czyszczenia wyrobów gipsowych, szczególnie kiedy są mocno zabrudzone lub poplamione. Po usunięciu brudu należy odczekać odpowiednią ilość czasu, aby podłoże całkowicie wyschło. Dopiero wówczas może być wykonana impregnacja gipsów. Wystarczy zastosować jedną warstwę prezentowanego środka konserwującego, aby dobrze zabezpieczyć dowolną powierzchnię.

NANOSTONE JOINT – Impregnat do ochrony fug kafelkowych i spoin

Fugi i spoiny dosyć łatwo ulegają różnorodnym zabrudzeniom. Szczególnie w pomieszczeniach, w których wilgotność powietrza jest duża, na niezabezpieczonych elementach często pojawia się pleśń lub grzyb. Sposobem na ten problem są wysokiej jakości impregnaty do fug i spoin. Naszym klientom proponujemy produkt znanej i cenionej marki Nanostone, który stanowi skuteczną ochronę przed wspomnianymi wykwitami, a także wodą i plamami. Dzięki impregnatowi w przyszłości dużo prostsze będzie również czyszczenie fug. Po jego użyciu brud nie wniknie już bowiem w ich strukturę.

NANOSTONE JOINT CLEANER – do czyszczenia fug i spoin

Specjalistyczny środek do usuwania i czyszczenia zabrudzeń z fug i spoin. Nie uszkadza materiału niwelując skutecznie zabrudzenia i plamy. Nadaje nowy, świeży wygląd fugom i spoinom. Po czyszczeniu polecamy zastosowanie impregnatu NANOSTONE FUGUE. Produkt można stosować do mycia ręcznego i maszynowego. Do stosowania na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń.

NANOSTONE TEXTILE PROTECT – Impregnat do materiałów tekstylnych i dywanów

Skutecznie i na długi okres chroni materiały tekstylne i dywany. Do stosowania wewnątrz pomieszczeń. Nadaje właściwości hydrofobowe chroniąc materiał przed wodą i plamami. Nadaje odporność na wilgoć przez długi okres czasu. Nie zmienia wyglądu materiału, nie zatyka porów – materiał dalej „Oddycha”.

NANOSTONE FACADE CLEANER – Środek do czyszczenia i pielęgnacji elewacji mineralnych i innych

Klientom poszukującym profesjonalnych środków czyszczących, polecamy między innymi znakomity płyn do mycia elewacji. Jest to preparat w formie koncentratu, który umożliwia czyszczenie ręczne, jak i pod wysokim ciśnieniem. Środek usuwa ciemne naloty, plamy i inne zabrudzenia. Oferowany środek do czyszczenia elewacji przeznaczony jest również do zastosowania na murach i ogrodzeniach. Pozwala w łatwy sposób pozbyć się zabrudzeń, także tych szczególnie opornych. Co ważne, widoczne tu środki do pielęgnacji elewacji są dla niej zupełnie bezpieczne. Nie uszkadzają jej struktury.

NANOSTONE STEEL CLEANER – Do czyszczenia metali i stali nierdzewnej

Bezpieczny dla materiału środek czyszczący metale i stal nierdzewną. Kompozycja produktu pozwala na skuteczne usuwanie zabrudzeń z metali nie wpływając negatywnie na sam materiał. Nadaje nowy blask materiałom, usuwa ciemne naloty lub zaśniedzenia. Nie stosuj w wysokich temperaturach oraz na uszkodzone materiały.

NANOSTONE ANTIALG CLEANER – Środek do usuwania zielonych nalotów, alg i porostów

Brzydkie, zielone naloty pojawiły się na Twojej kostce brukowej albo elewacji? Jest na nie prosty sposób. Wystarczy, że zastosujesz specjalny środek klasy premium NANOSTONE ANTIALG CLEANER i po upływie minimum pół godziny spłuczesz go wodą. Nie potrzebujesz żadnych urządzeń, maszyn wysokociśnieniowych i innych sprzętów mechanicznych. Nałóż po prostu prezentowany <strong>środek do usuwania zielonych wykwitów i mchów</strong> na pokrytą nimi powierzchnię. Następnie odczekaj odpowiednią ilość czasu i spłucz wodą. Stosować na materiałach chłonnych.

NANOSTONE OIL CLEANER – Usuwanie plam olejowych

Szybko i skutecznie działający produkt do usuwania tłustych plam olejowych. Do stosowania na bruk, beton, elewacje i kamień naturalny. Produkt do usuwania nawet najcięższych i starych zabrudzeń z większości materiałów. Idealnie penetruje materiał, usuwając tłuste nagary niwelując całość brudu. Do stosowania punktowego na plamy.