Jeśli chcesz zmienić wystrój wokół siebie i poszukujesz nowych możliwości aranżacji przestrzeni to jesteś pod dobrym adresem. Specjalizujemy się w wykonaniu ścian i podłóg dekoracyjnych w technologiach cienkowarstwowych. 

Lubisz kreatywne rozwiązania? Ważny dla Ciebie jest indywidualny styl? Doceniasz jakość wykonania? To właśnie stymuluje nasz ciągły rozwój.

Każdy projekt lub zlecenie realizujemy z pełnym zaangażowaniem, potrafimy przełożyć opis werbalny na realizację. Proponujemy rozwiązania dla niezdecydowanych.

Korzystamy z najlepszych materiałów produkowanych przez polskie firmy. Skupiamy wokół siebie wykonawców oraz realizujemy szkolenia dla zainteresowanych.

Zapraszamy!

ZADZWOŃ LUB NAPISZ

Zachęcamy do wysyłania zapytań - odpowiemy mailowo lub oddzwonimy tak szybko, jak tylko się da.

Działamy w trzech zakresach:

 • po pierwsze:
  • wykonywanie powłok, mikro-cementów, malowanie dekoracyjne, nakładanie metali płynnych, malowanie tradycyjne na wszystkich powierzchniach sufity, ściany, posadzki, schody, w strefach mokrych i specjalnego przeznaczenia, meble, drzwi,

   Pracujemy na wybranych i sprawdzonych materiałach, ale też komponujemy własne materiały na potrzeby realizacji poprzez dobór odpowiednich pigmentów bądź kruszyw. Nasze wzornictwo opiera się na wzorach proponowanych przez producentów materiałów, jak i wzory na zamówienie wpisywane w wizję projektanta wnętrz.

 • po drugie:
  • coraz większy rozwój technologii tynków i farb dekoracyjnych i wzrastające zapotrzebowanie na wykonawców zmotywowało nas do przeprowadzania szkoleń, których celem jest nauczenie nowej profesji lub też podniesienie kwalifikacji lub rozszerzenie wiedzy. Posiadamy odpowiednie doświadczenie i wymagane przez system edukacji kwalifikacje,

 • po trzecie:
  • dyskont z materiałami dla wykonawców. Koszty materiałów w usłudze to tylko jedna z części. Kolejna to materiały pomocnicze, których zazwyczaj nie kalkulujemy w wycenie usługi, a wbrew pozorom mają one istotny wpływ na koszty. Analizując jak można zwiększyć rentowność usługi, zredukowaliśmy koszty materiałów pomocniczych, co przyniosło miarodajne efekty.