Jeśli chcesz zmienić wystrój wokół siebie, to dobrze trafiłeś. Nasza strona internetowa jest dobrym miejscem na to, aby zacząć, ale pod warunkiem, że lubisz kreatywne rozwiązania, doceniasz jakość,  a indywidualny styl to wyraz twojej osobowości i poczucia smaku. Zapotrzebowanie na nowatorskie, designerskie, ciekawe rozwiązania stymuluje nasz ciągły rozwój.

Zajmujemy się dekorowaniem powierzchni ściennych i meblowych poprzez nakładanie mas dekoracyjnych, tynków cienkowarstwowych, malowanie dekoracyjne, malowanie klasyczne, a także impregnacją wszelkich powierzchni,  zapewniając przedłużenie estetyki wyglądu.

Oferujemy wiele już wypracowanych dekoracji,  jednak wykonamy również zamówienia indywidualne.

Doceniając to co polskie, pracujemy na produktach firm, które opierają swój rozwój na nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych i ekologicznych.

Zapraszamy do współpracy.

ZADZWOŃ LUB NAPISZ

Zachęcamy do wysyłania zapytań - odpowiemy mailowo lub oddzwonimy tak szybko, jak tylko się da.

Zakresem naszej działalności jest:

  • Nakładanie dekoracyjnych farb, mas, tynków zazwyczaj na powierzchnie ścienne, meblowe. Oferta oparta jest na  profesjonalnych materiałach polskiej firmy Ecorson, posiadającej kilkunastoletnie doświadczenie połączone z najnowszymi osiągnięciami technologii. Oferta zawiera wiele wzorów o kolorystyce według własnych wzorników barw, jak również na życzenie możemy stworzyć wzór indywidualny przygotowując wzornik.
  • Dla chcących wykonać dekorację według swojego pomysłu doradzimy dobór materiałów.
  • Dystrybucja produktów Ecorson.  Firma od wielu lat jest producentem najwyższej jakości produktów, takich jak grunty, gładzie, farby wewnętrzne, farby zewnętrzne, farby dekoracyjne, tynki strukturalne, tynki dekoracyjne, farby specjalistyczne. Wszystkie produkty oparte są o najnowocześniejsze technologie i najwyższej jakości składniki.
  • W oparciu o profesjonalne preparaty nano-technologicznej polskiej firmy Nano Biz Chemicals wykonujemy usługi renowacji i impregnacji prawie dla wszystkich powszechnych materiałów. Naniesione powłoki zabezpieczają na długi czas przed niekorzystnymi lub degradującymi warunkami wydłużając użyteczność i zabezpieczają estetykę powierzchni.  
  • Prowadzimy dystrybucję produktów dla indywidualnych wykonawców.  

Szczegóły znajdziesz w zakładce

„DO POBRANIA”