Wykonując usługi najważniejszym jest, aby pracować na profesjonalnych materiałach, które bardzo dobrze znamy i jesteśmy pewni efektu, jaki osiągniemy po ich zastosowaniu, a zadowolenie klienta będzie bezcenne. Profesjonalne materiały oprócz wysokiej jakości wykonania powinny też pozwolić na skrócenie czasu realizacji bez uszczerbku na jakości. 

Z wielką przyjemnością oferuję produkty, które są cenione za jakość, trwałość, łatwość aplikacji.

Firmy, z którymi nawiązaliśmy współpracę, dają takie możliwości.

  • Ecorson – polski producent farb wewnętrznych, zewnętrznych, tynków dekoracyjnych wewnętrznych i zewnętrznych, gładzi, gruntów i podkładów. Firma bardzo kreatywna i tworząca wiele efektów dekoracyjnych do wnętrz opartych na spójności produktowej, co pobudza wyobraźnię i daje szerokie możliwości ekspresji, jak i możliwość skorzystania z opracowanych wzorów.
  • Nano Biz Chemicals – polski producent nano technologii preparatów do czyszczenia oraz impregnacji powierzchni. Zastosowanie preparatów daje kilkuletnią ochronę przed wpływem czynników atmosferycznych utrzymując w czystości i należytym stanie zabezpieczone powierzchnie. Szeroka gama preparatów przeznaczonych dla materiałów stosowanych w branży: budownictwa, samochodowej, odzieżowej oraz w produktach domowych.

Z czystą satysfakcją polecamy produkty tych firm.